Catering Polska Kuchnia

Nasza firma świadczy usługi gastronomiczne w Polsce południowej już od wielu lat. Nasze doświadczenie w branży spożywczej przekładamy na zadowolenie naszych klientów. Poza restauracjami „Polska Kuchnia” prowadzimy również usługi z zakresu cateringu. Obsługujemy imprezy plenerowe oraz przyjęcia organizowane w siedzibach firm czy budynkach prywatnych.

Wyróżnia nas nietuzinkowe podejście do żywności. Wszystkie nasze potrawy są świeże, a składniki użyte do ich przygotowania są każdorazowo weryfikowane i poddawane ocenie jakościowej, dzięki czemu to, co trafia na talerz klienta jest zawsze smaczne i zdrowe. Wykorzystywanie wyłącznie najświeższych, starannie wyselekcjonowanych i dobranych składników, wkładanie lat doświadczenia, pasji i serca w przygotowanie każdej potrawy sprawia, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom kulinarnych smakoszy.

Specjalizujemy się w zapewnieniu cateringu dla:

  • imprez plenerowych i eventów
  • przyjęć okolicznościowych organizowanych w siedzibach firm i budynkach prywatnych

W ofercie posiadamy różnorodne dania ciepłe [mięsne i wegetariańskie] oraz te, podawane na zimno, jak również przekąski i desery.  Na życzenie klienta zapewniamy cetaring dietetyczny, mięso na grilla lub ognisko. Organizujemy również przerwy kawowe, szwedzki stół, ciepłe i zimne bufety wraz z napojami.

Bogate menu, fascynacja z jaką podchodzimy do dekorowania stołów i wnętrz, a także profesjonalna obsługa powodują, że cieszymy się Waszym zaufaniem. Ogromne zdyscyplinowanie, słowność, profesjonalizm oraz szacunek do klientów powodują, że można nam zaufać i na nas polegać.

Zapytania proszę kierować telefonicznie pod numer 601 150 015 bądź za pomocą poniższego formularza: